0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır ?

Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır ?

Bu yazımızda tanıtım yazısının hazırlanmasındaki incelikleri size anlatacağız. Tanıtım yazısının yazılış şekli ve anahtar kelime yoğunluğunun belirleniş şekli, ne kadar anahtar kelime geçmeli ne kadar türev kelime geçmeli hepsine bir bir değineceğiz.

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılmalıdır?

Tanıtım yazısı yazarken örnek olarak bir konu seçelim ve anahtar kelimemiz ”çikolatalı pasta” olsun. Başlığımızı fazla uzun olmamak kaydı ile 60 karaktere kadar yazdık. Örnek başlık verecek olursak da Çikolatalı Pasta Modelleri – Çikolatalı Pasta Tarifleri – Yeni Çikolatalı Pasta Tarifleri – 2016 Çikolatalı Pasta Hazırlanışı tarzında bir başlık seçtik. Şimdi tanıtım yazımızı yazmaya başlayabiliriz. Öncelikle bakın bu çok önemli ilk paragrafta mümkünse ilk cümlenizin başlangıcı anahtar kelimeniz olsun. Yani ilk paragrafınızın ilk cümlesinde anahtar kelimeniz mutlaka olsun. Sonrasında ise makale içerisinde bol bol anahtar kelimenizi geçireceksiniz. Buna da örnek verecek olursak mesela 400 kelime bir tanıtım yazısı yazdık. Bu tanıtım yazısı içerisinde 10 defa anahtar kelimenizi geçirebilirsiniz. Hiçbir şekilde sorun teşkil etmez. Fakat sadece anahtar kelimenizi değil bunu türevleştirmeniz gerekiyor. Mesela anahtar kelimenizi makale içerisinde çikolatalı pasta, çikolatalı pastalar, çikolata aromalı pasta, çikolata mozaikli pasta, çikolata pastası, çikolata pasta şeklinde türev türev geçirmelisiniz.

Tanıtım Yazısına Önem Gösterin!

Tanıtım yazısını yazdık sıra geldi link çıkışı yapmaya, nasıl link çıkışı yaparız ona bir bakalım. Anahtar kelimenize link çıkışı yapmayın diyenler var öyle bir durum söz konusu değil anahtar kelimenize link çıkışı yapabilirsiniz.

## Bilgi ##

  • Tanıtım yazılarınızı sektörünüze ve içeriğinize benzer sitelerden alın.
  • Tanıtım yazılarınızı sık sık ve istikrarlı bir şekilde alın.
  • Her zaman aynı kelimeye çalışma yapmayın.
  • Farklı link kodlarını kullanmaya özen gösterin.
  • Rakiplerinizi analiz edin ve onların hangi sitelerden tanıtım aldıklarına bakın.
  • 3’den fazla link çıkışı yapmayın.
  • Link ve tanıtım satışı için kullanılan sitelerden tanıtım yazısı almayın.
  • Daima az olsun öz olsun mantığıyla otoriter sitelerden tanıtım alın.
No Comments

Yorum Yazın

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus