0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

SEO Uzmanı

En İyi SEO Uzmanı ile Google’da Yükseleceksiniz

Big Bilişim ekibi olarak seo uzmanı ile birebir kurumsal veya bireysel olarak çalışma imkanı sunuyoruz. Firma veya kişisel web sitelerinizi emanet edebileceğiniz ve istediğiniz zaman arayarak veya mail atarak SEO Uzmanlarımızdan anlık olarak bilgi alabileceğiniz bir çalışma planı yaptık. Bu plan ile web sitelerinizle özel olarak seo uzmanı arkadaşlarımız ilgilenecektir. Bu ilginin sonunda da sizi her hafta olacak şekilde rapor halinde bilgilendireceklerdir.

SEO Uzmanı Kimdir?

SEO uzmanı çalışma yapılacak olan siteyi hedeflenen noktaya en doğal ve en kalıcı şekilde getiren kişidir. Kısaca siteyi Google’da doğal bir şekilde yükselten kişidir. Artık Google gibi arama motorlarını hileyle kandırmak mümkün değil. O yüzden yapılan çalışmalar zamana yayılarak yapılmalı doğal ve kalıcı olmalıdır. Bunu da yapacak olan kişi profesyonel seo uzmanıdır.

SEO Uzmanı Sizin İçin Neler Yapıyor?

Rakip ve Sektör Analizi : Rakip ve sektörünüzü inceleyerek analiz ediyor ve eksikleri, hataları belirliyoruz.

Anahtar Kelime Analizi : Sektörünüzde en çok geri dönüşüm alabileceğiniz, en çok ziyaretçi çekebileceğiniz yani size en çok kazandıracak olan anahtar kelimeleri belirliyoruz.

Site İçi SEO Çalışması   : Site içi seo hatalarını gözden geçiriyoruz ve sitenin tamamen arama motorlarına uyumlu hale gelmesini sağlıyoruz.

Site İçi İçerik ve Anahtar Kelime Çalışması : Siteniz için profesyonel seo uzmanı tarafınca içerik optimizasyonu ve içerik anahtar kelime yoğunluğu belirliyoruz.

Site Dışı SEO Çalışması : Sitenizi ve rakiplerinizi özel olarak analiz ederek site dışında özel bir link ağına adım atıyoruz.

Genel ve Rakip Backlink Analizi : Siteniz için en kaliteli backlink ağı için analiz yapıyoruz. Rakiplerinizin backlinklerini kontrol ederek onlardan daha güçlü backlinkler edinmenizi sağlıyoruz.

Kaliteli SEO Hizmeti Hakkında

Ekip olarak doğal ve kalıcı çalışmalar için hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin temel amacı müşteri memnuniyeti ve kalıcı başarılar sağlamaktır. Zaten yola çıkarken seo uzmanı arkadaşlarımızla “Verilen Hizmet Bizim Temsilimizdir” mantığı ile çalışmalar yapıyoruz. Seo uzmanı çalışmasından sonra siteniz rakiplerinin önüne geçecektir. Diğer firmalara veya seo uzmanlarına göre çok daha hızlı ve ilgili bir şekilde çalışma yaparak en kısa sürede sitenize gelen ziyaretçi sayısıyla birlikte sizi Google’de 1. sayfaya getiriyoruz.

Bize ulaşmak için 7/24 aktif olan mail adresimiz info@bigbilisim.com adresine mail atabilirsiniz.

SEO uzmanı ile telefonda görüşmek ve bilgi almak için lütfen BİZE ULAŞIN bölümüne gidin.

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus