0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

SEO Hizmetleri, Kurumsal SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO Hizmetleri, Kurumsal SEO Hizmeti

SEO Hizmetleri Sizi Google’da Yükseltiyor

Arama motorlarında üst sıralara çıkarak gelirlerinizi ve dijital kimliğinizi daha popüler hale getirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. SEO Hizmetleri kurumsal veya bireysel web sitelerinin Google’da yükselmesini sağlmaktadır. SEO Hizmetleri adı altında neler yapmaktayız?

SEO Hizmeti - SEO Hizmetleri

Kısaca SEO Hizmetleri Hakkında Bilgiler

Site içi ve site dışı olmak üzere iki şekilde çalışmalar yapmaktayız. Site içi seo çalışması seo hizmetinin başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmada sitenizi tamamen arama motoru yani Google dostu yapıyoruz. Google dostu olmayan bir sitenin 1. sayfaya gelmesi pek mümkün değildir. Bu sebepten dolayı sitenizi ilk önce Google’nin seveceği şekilde yapılandırıyoruz. Buna da örnek verecek olursak, sitenizi %100 mobil uyumlu, site hızınızı(pagespeed) arttırıyoruz. Sitenizin title – description ayarlamalarını yapıyoruz. Bunlar kısaca site içi seo ayarlamalarıdır. SEO Hizmetlerindeki ilk adım olan site içi seo ayarlamasını bu şekilde yani Google dostu olacak şekilde yapıyoruz.

Seo Hizmetinin ikinci kısmı ise artık sitemiz hazır ve arama motorlarında yükselmeye başlayacak bu yükselişi sağlamak için en büyük kısım tabi ki de site dışı seo çalışmasıdır. SEO Hizmetinin en önemli en ince çalışılması gereken bölüm. Sitenize bir link ağı kuruyoruz. Bu link ağını oluştururken sektörünüzdeki rakiplerinizi tek tek inceliyoruz. Rakiplerinizin almış olduğu backlinkleri ve backlink kaynaklarını da bir bir inceledikten sonra. Rakiplerinizden daha güçlü bir backlink ağı oluşturuyoruz. Bu ağı doğal ve kalıcı olacak şekilde dizayn ediyoruz.

SEO Hizmetinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

SEO Hizmetlerinde bizi tercih etmenizin en büyük sebeplerini şöyle sıralayabiliriz. %100 Doğal ve kalıcı çalışmalar yapmaktayız. Spam ve zararlı yöntemler ile kesinlikle sitenize zarar vermiyoruz. Sitenizi doğal ve kalıcı olacak şekilde yükseltiyoruz. Sitenizi ilk sayfaya yükselttikten sonra orada kalıcı olmasını istiyorsanız en profesyonel seo hizmetini veren ekibi tercih etmelisiniz. Siteniz 1. sayfaya çıktıktan sonra 1. sayfadan düşecek veya komple arama sırasında kaybolacaksa hiçbir anlamı olmayacaktır. Bu sebepten dolayı sitenizi profesyonel, doğal ve kalıcı yöntemler ile yükseltecek ve ilk sıralara getirecek bir ekip ile çalışmalısınız.

No Comments

Yorum Yazın

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus