0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

Profesyonel Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmeti

Profesyonel Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal SEO

Profesyonel bir şekilde kurumsal seo danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bu işi iyi bilen profesyonel bir ekip bulmalısınız. Bu ekibin size katacaklarını göz önünde bulundurarak çalışmaya başlamalısınız. Kurumsal SEO çalışmalarındaki en önemli noktalara bu yazımızda değineceğiz. Kurumsal ve Bireysel site sahipleri veya sitelere SEO çalışması uygulayan uzmanlar nasıl bir yol izlemeli onu tartışacağız.

Başlangıçta Bireysel – Kurumsal SEO

Öncelikle en önemli yer sektördür. Sektöre göre çalışmalar farklılıklar gösterir. Örnek olarak şöyle diyelim. Bir haber sitesine yapılan SEO çalışmasıyla su artıma satan kurumsal bir firmaya yapılan çalışma çok farklıdır. Bu yüzden ilk önce yapılacak olan çalışmanın yapılacak olan sektöre göre analizi yapılmalıdır. En güçlü silahlar belirlenmelidir. Bazı sektörlerde sosyal medya olmazsa o site doyum noktasına ulaşamayacaktır. Bunun gibi silahları belirleyip ona göre bir yol haritası çıkarmalıyız.

Bunun da profesyonel kurumsal seo danışmanlık hizmeti veren firmalar veya kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü ne kadar kaliteli çalışma yapılırsa alınacak verim o kadar yüksek olacaktır. Ne kadar kaliteli olursa o kadar doğal ve kalıcı olacaktır. Bunu yakalamak için de doğru firmayı seçmelisiniz.

Bireysel – Kurumsal SEO Adına Neler Yapıyoruz?

Öncelikle tüm çalışmalarımızı işin kitabına uygun şekilde yapıyoruz. Sonrasında sosyal medya entegrasyonları gerçekleştiriyoruz. Bizim için ön planda olan tek ilke doğal ve kalıcı çalışmalar yapmaktır. Bu yüzden Big Bilişim ekibi olarak daima kendi sitemize nasıl çalışmalar yapıyorsak sizin sitenize de aynı şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kısaca Bilgi

– Sektörel Analiz
– Rakip Analizi
– Anahtar Kelime Analizi
– Backlink ve Sosyal Medya Analizi
– Site İçi İyileştirme (On Page SEO)
– Site Dışı Analiz
– Kalıcı Bağlantı İnşaası

Kısaca bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar sonucunda ise %98 oranında kalıcı seo başarısını sağlamış oluyoruz. Big Bilişim ekibi olarak güçlü uzman kadromuz ve kendi sitemiz dahil sağlam referanslarımız ile sizlerleyiz.

No Comments

Yorum Yazın

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus