0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

Garantili SEO Çalışması

SEO Çalışması

Garantili SEO Çalışması

SEO Çalışması Hizmetleri

SEO Çalışması

SEO çalışması web sitenizi Google aramalarında 1. sayfaya çıkartmak için yapılan arama motoru çalışmasıdır. Web sitesinden istediği verimi alamayan arka sayfalarda kalanlar için SEO Çalışması hizmeti şarttır. SEO Çalışmasıyla siteniz Google’da 1. sayfaya yükselecek böylece hem satışlarınızı hem gelirlerinizi arttırabileceksiniz.

SEO Çalışması Aşamaları

Çalışmalar web sitenizin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bizler 1. sayfa garantili seo çalışması yapmaktayız. Bu garantiyi koruyabilmek için de en uygun zaman dilimini sizlere sunmaktayız.

Çalışma Öncesi : Çalışma öncesi ilk olarak analizler yapılmaktadır. Rakiplerinizin sektörünüzün genel olarak bir analizi yapılır. Bu analizin yapılma amacı SEO Çalışması yaparken yapılacak çalışmaların yol haritasını çıkarmaktır. Çalışma öncesi yapılan analizi SEO Uzmanlarımız tarafından özel olarak yapılmaktadır. Çünkü bu analiz başarının %30’luk kısmını kapsamaktadır.

Çalışma Zamanı : Çalışma zamanı yapılacak en önemli işlerden birisi çalışma takibidir. SEO Çalışmasının da en önemli etkeni zaten çalışma takibidir. SEO çalışmasına başladık. Başlamadan çalışma zamanı aşamasında çıkarmış olduğumuz yol haritasını bir bir planlı ve programlı bir şekilde uygulamaya koyuyoruz. Her şeyi doğal ve kalıcı yöntemler ile bu aşamada bir bir gerçekleştiriyoruz.

Çalışma Sonu Başarı ve Raporlama : Son aşamada da çalışma sonu bu plan programla başarıya ulaşmış oluyoruz. Ulaşmış olduğumuz bu başarının da adım adım raporunuz düzenleyerek sizin tarafınıza iletiyoruz. Böylece siz de tüm adımlardan haberdar olmuş oluyorsunuz.

SEO Çalışması Sık Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sitem Google’da Ne Zaman 1. Sayfada Olacak?

Siteniz çalışmaya başlamadan önceki durumuna göre ve sektöre göre bir zaman diliminde 1. sayfaya gelecektir. Örnek verecek olursak seo çalışması yapılan site sektörü çok rekabetli bir sektör ise bu çalışma süresi uzun olacaktır. Orta düzey bir rekabete sahipse o zaman biraz daha azalacaktır. Eğer rekabeti düşük bir sektör ise zaman dilimi daha da kısalacaktır.

Sıralamada Ne Zaman Yükselmeye Başlarım?

SEO Çalışmasına başladıktan yaklaşık 15-20 gün içerisinde gözle görülür yükselmeyi görebileceksiniz. Siteniz 15-20 gün sonra sıralamada yavaş yavaş yükselişe geçecektir.

Çalışmalarınızın Riski Var Mı?

Çalışmalarımız herhangi bir risk içermemektedir. Yapmış olduğumuz seo çalışması tamamen %100 doğal ve kalıcı yöntemler ile yapılmaktadır. Arama motorlarına uygun bir şekilde yapılan çalışmaya kesinlikle spam ve zarar verici yöntemler kullanmamaktayız.

SEO Çalışması Hakkında

SEO Çalışması Hizmeti hakkında detaylı bilgilerin hepsi yukarıda verilmiştir. SEO Çalışması yaptırmak için https://www.bigbilisim.com/ ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel seo uzmanı ekimiz ile daima çözüm ortaklığı sağlamaktayız.

Teklif Almak veya SEO Çalışması yaptırmak için.

Bizlere mail yoluyla info@bigbilisim.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Bizlere 7/24 Telefon Numaralarımızdan da Ulaşabilirsiniz. Telefon numarlarımız için iletişim (Bize Ulaşın) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 Comments
  • sercan
    1 Ağustos 2016-22:55

    büronuz varmı adres alabilirmiyim

Yorum Yazın

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus