0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

Big Bilişim Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Big Bilişim Kurumsal SEO Danışmanlık Hizmetleri

Web Sitenizin Sıralamasını Yükseltmek

Merhaba, bugün sizlere web sitenizin sıralamasını yükseltebilmeniz için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğim. Öncelikle web sitesi sıralamanız yükselirse ne olur? Bundan bahsedelim.
Eğer web siteniz kurumsal bir alanda hizmet veriyorsa üst sıralarda olmanız çok iyi olacaktır. “Neden?” diye soracak olursanız: Şimdi kendinizi düşünerek zihinsel bir yolculuğa çıkalım. Diyelim bir şey satın alacaksınız. Örneğin: Akıllı telefon. Yazdınız Google’a. Hatta gelin yazalım. İlk sırada Vatan Bilgisayar, ikinci sırada Teknosa çıktı. Sıralama böyle böyle devam ederken biz yazımıza dönelim. Alışveriş yaparken ilk çıkan sitelere tıklar, alışverişinizi tamamlarsınız. Yani Google’ın güvenip, sevip üst sıralara çıkarmış olduğu sitenin zararsız olacağını düşünürsünüz. Bu doğrultuda sonuçlarda ilk sıralara yerleşmiş olan sitelerden sipariş verirsiniz.

https://www.bigbilisim.com/kurumsal-seo-danismanligi/

Kurumsal SEO Danışmanlığı
“Neden ilk sıralarda bu siteler çıktı?” sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Çünkü bu tarz şirketlerin, firmaların ekiplerinde web adreslerini yukarılarda tutmak adına bu işlerden anlayan kimseler çalışıyor.
“Onlar ticaret yapıyor. Bizde o kadar bütçe ne arar?” diyenler için: Elbette gelir kaynağınız yoksa bünyenizde bir işçi çalıştıramazsınız. Ancak bu sektörde hizmet veren çeşitli kişiler mevcut. Mesela SEO Danışmanlığı yapan kişiler.

Zaten eğer ki siteniz kurumsal bir siteyse sizin de Google’a sitenizi sevdirmek zorunda olduğunuzun farkında olmanız gerekir. Çünkü, müşterileriniz sizi bulduklarında ilk sıradaysanız hiç tereddüt etmeden sizinle ticaret yapacaktır. Alt sıralarda olduğunuzu görürlerse bu sizin ve web adresiniz için iyi olmaz. Sebebi ise: Müşterinin güvenememesi. Müşterinize güven sağlayabilmeniz için de üst sıralarda olmanız gerektiğini umarım anlamışsınızdır. Bu konuda Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti veren bir kuruluşla görüşüp destek alabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı Nedir? Kimler Yapar?

SEO Danışmanlığı, arama motorlarında görünebilirlik oranınızı yani arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltmek için verilen bir hizmettir. SEO konusunda profesyonel kişiler bu işin hakkını vererek yaparlar. Sabırlı, müşterinin sorununun çözümüne odaklı ve bu odağa karşı sorumluluğu olan kişiler bu işi yapabilirler.

SİTE : https://www.bigbilisim.com/

No Comments

Yorum Yazın

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus