0532 170 21 69

info@bigbilisim.com

Backlink ve Sıralama İlişkisi

Backlink ve Sıralama İlişkisi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda backlink ile sırlamada yükselebilir miyiz? Backlink ile sıralama arasında ne gibi bir ilişki var bunları inceleyeceğiz. İnsanların söyledikleri ve gerçekte olanlardan bahsedeceğiz.

Backlink Sıralama İlişkisi

Backlink ile sıralamada yükselmek bir rivayet midir? diyelim ve devam edelim. Sıralamada yükselebilmeniz için elbette backlinke ihtiyacınız vardır. Çok kaliteli siteler olmamasına rağmen bazen Google sıralamasında yükselmiş siteleri görebilirsiniz. O sitelerin tek numaraları link kasımıdır. Rekabetin olduğu her sektörde backlink vardır. Kimse backlink almadan yükselemez. Tabi ki bu yükselememe durumu sadece rekabetli sektörler için geçerlidir. Rekabetin olmadığı sektörde rakipte olmayacaktır, o yüzden backlink olmadan da yükselişe geçmek olası bir durum olacaktır.

Hangi Tür Backlink ile Yükselebiliriz

Backlink Çeşitlilikleri

Backlink alarak yükselecekseniz bunu sürekli ve istikrarlı bir şekilde yapmalısınız. Uzun zaman alabilir fakat kesin sonuç verecektir. Tanıtım yazısı – link alımının çeşidi her zaman fazla olmalıdır. Backlink dediğimizde de aklınıza footer link ya da hacklink gelmesin tanıtım yazısı da backlinktir tüm hepsini kapsıyoruz. Çeşitliliğe gelecek olursak nasıl çeşitlilik mesela 1 siteden 20 tane tanıtım yazısı yayınlayacağımıza 20 farklı siteden 20 tanıtım yayınlamalıyız. Bu örnekten nasıl yapmamız gerektiğini hepiniz anlamışsınızdır zaten. Her zaman sitenizi referans gösteren sitelerin fazla olmasına, kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz.

No Comments

Yorum Yazın

instagram takipçi satın al bitcoin casino no deposit bonus